Denní změna vůči CZK v % EUR EUR{value} | USD USD{value} | GBP GBP{value} | CHF CHF{value} | RUB RUB{value}

USD-CZK-EURO
Kurzy
Kurzy ČNB

25,035 CZK

$ 23,205 CZK

EURO a DOLAR

Aktuálně platné kurzy měn vůči České koruně, kurz dle České národní banky

Kurz CZK info

chyba spojení

KurzyMen.com

Kurzy měn, grafy a další data, pro aktuální pracovní den jsou na KurzyMen.com k dispozici po 15:00 hodin, středoevropského času. Přestože kurzy měn jsou roboticky aktualizovány přímo z internetových aplikací České národní banky a Evropské centrální banky, technická chyba není vyloučena, proto uvedené kurzy považujte pouze za informativní.

Reklamní společnosti zobrazující na těchto stránkách reklamy třetích stran, mohou za účelem efektivnějšího zobrazování reklam využívat údaje o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek.

Chcete-li se o postupech těchto společností dozvědět další informace, nebo jim zabránit ve využívání uvedených údajů, využijte odkazy jednotlivých společností níže.

Advertising companies displaying ads on this site by third parties, may for the purpose of effective ads to use information about your visits to this and other websites.

To the procedures of these companies to learn more information, or to prevent the use of such data, use the links below each company.

Centrum pro ochranu osobních údajů Google / center for personal data protection Google.

Kurzy měn ČNB

ČNB kurzy vybraných měn aktualizuje v každý pracovní den po 14:30 hodin, kurz ostatních měn jsou stanoveny v poslední pracovní den v měsíci. Kurzy měn jsou stanovovány Českou národní bankou na základě monitorování vývoje na mezibankovním devizovém trhu. ČNB je ústřední bankou České republiky a je veřejnoprávní subjekt.

Kurzy měn ECB

Kurzy měn Evropské centrální banky jsou aktualizovány v pracovní dny obvykle v 14:15 hodin a jsou založeny na slaďování postupů Evropského systému centrálních bank. ECB je centrální bankou Eurozóny.
KurzyMen.com TopList